Kategorie sklepu


Wybierz dział

Dane kontaktowe
Akumulatory Wrocław
tel.: (0) 724 386 917
tel. kom.: 603 414 946
adres email:
mail.: stefaniakj@onet.pl
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Produkty w kategorii WYPRZEDAŻ

  1. sortuj
  2. cena od
  3. do
mechanizm zmiany biegów SUZUKI VITARA I automat Europa

mechanizm zmiany biegów SUZUKI VITARA

Sprzedam mechanizm zmiany biegów do Suzuki Vitara I VITARA MK1 ,wersja europejska z automatyczną skrzynia biegów.

tel 603-414-946


Jesli potrzebna wysyłka ,to nie ma problemu-

koszty przesyłki

kurier za pobraniem -15 zł

kurier...

cena: 97.99
opony + felgi KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt 5x114.3, ET 38

koła kompletne KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt 5x114.3, ET 38

niemieckie felgi aluminiowe DBV 5x114.3, ET 38 otwór cent.71.5mm jak nowe bez zarysowań + nowe niemieckie opony SEMPERIT SPEED-LIFE 215/65R15 z 2011r. używane 2 miesiące zestaw ubrany, wyważony gotowy do montażu.


tel 724-386-917
email...

cena: 1050.00
koła kompletne KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt 5x114.3, ET 38

koła kompletne KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt 5x114.3, ET 38

niemieckie felgi aluminiowe DBV 5x114.3, ET 38 otwór cent.71.5mm jak nowe bez zarysowań + nowe niemieckie opony SEMPERIT SPEED-LIFE 215/65R15 z 2011r. używane 2 miesiące zestaw ubrany, wyważony gotowy do montażu.


tel 724-386-917
email...

cena: 1050.00
koło kompletne KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt 5x114.3, ET 38

koło kompletne KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt 5x114.3, ET 38

niemieckie felgi aluminiowe DBV 5x114.3, ET 38 otwór cent.71.5mm jak nowe bez zarysowań + nowe niemieckie opony SEMPERIT SPEED-LIFE 215/65R15 z 2011r. używane 2 miesiące zestaw ubrany, wyważony gotowy do montażu.


tel 724-386-917
email...

cena: 1050.00
alufelgi KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt 5x114.3, ET 38

alufelgi KIA CARNIVAL CHRYSLER VOYAGER CHRYSLER GRAND VOYAGER +nowe opony 4szt

niemieckie felgi aluminiowe DBV 5x114.3, ET 38 otwór cent.71.5mm jak nowe bez zarysowań + nowe niemieckie opony SEMPERIT SPEED-LIFE 215/65R15 z 2011r. używane 2 miesiące zestaw ubrany, wyważony gotowy do montażu.


tel 724-386-917
email...

cena: 1050.00
sprężyna zaw tył TOYOTA COROLLA 1.3,1.6 E101 92-97 NOWA

sprężyna zaw tył TOYOTA COROLLA 1.3,1.6 E101 92-97 NOWA

Sprzedaję NOWĄ ,SpREZYNE firmy LESJöFORS o nr 4292519,KILEN:64280, LESJöFORS:4292519,
TOYOTA 482311E090
TOYOTA 482311E200

JAMEX:612519, EAN:5907697177754
maja one zastosowanie w n/w samochodach

TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_) 2E 53...

cena: 47.99
amortyzator przedni VW Passat 80-88/Audi 80 78-91 VW SANTANA AUDI COUPE

amortyzator przedni VW Passat 80-88/Audi 80 78-91 VW SANTANA AUDI COUPE

NOWY amortyzator firmy MAGNETI MARELLI -cofap

o nr 32011,

i. inne

Amortyzatory mają zastosowanie między innymi w następujących samochodach:
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.3 FY 40 (55) 1272 1978.09 - 1981.07
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.3 EP...

cena: 50.00
Łańcuch rorządu SWAG 99110334, 058109229B, 50025578 AUDI SEAT VOLKSWAGEN ORYGINALNY ,NOWY

Łańcuch rorządu SWAG 99110334, 058109229B, 50025578 AUDI SEAT VOLKSWAGEN ORYGINALNY ,NOWY

Łańcuch rorządu SWAG 99110334,058109229B,50025578 AUDłI SEAT VOLKSWAGEN ORYGINALNY ,NOWY

Zastosowanie:

Marka Model Pojemność silnika [ccm] Moc [KM] Moc [kW] Rok produkcji
AUDI A3 (8L1) 1781 125 92 1996/09 ->
AUDI A3 (8L1) 1781 150 110...

cena: 100.00

produkt tymczasowo niedostępny

przepływomierz powietrza VW AUDI SKODA SEAT 058133471,AFH60-10B HITACHI ,AFH6010B używany,oryginalny

przepływomierz powietrza VW AUDI SKODA SEAT 058133471,AFH60-10B HITACHI ,AFH6010B używany,oryginalny

Przepływomierz powietrza oryginalny HITACHI 058133471,AFH60-10B ,AF6010B,HELLA 8ET 009 142-251
HELLA 8ET009142251

Pasuje do :

Marka Model Pojemność silnika [ccm] Moc [KM] Moc [kW] Rok produkcji
AUDI A3 (8L1) 1595 101 74 1996/09 ->...

cena: 75.01

produkt tymczasowo niedostępny

amortyzator przedni FIAT 126 MALUCH FIAT 500 NOWY + ZESTAW MONTAZOWY

amortyzator przedni FIAT 126 MALUCH FIAT 500 NOWY + ZESTAW MONTAZOWY

NOWY amortyzator przedni firmy MAGNETI MARELLI-cofap o nr B47459, NR OE
FIAT 4048307
FIAT 7591334
FIAT 71712476
FIAT 4434910
FIAT 4408210
FIAT 4408209
FIAT 4361394
FIAT 4330103
FIAT 4317134

Amortyzator ma zastosowanie w...

cena: 33.00